Emlakçı kursları başlıyor

28.02.2017 Salı - 20:18

İlimizde kısa bir süre önce kuruluşunu tamamlayan Kocaeli Emlakçılar Odası ile Kocaeli Üniversitesi arasında ortaklaşa düzenlenen ‘Emlak ve Emlak Yönetimi’ sertifikası eğitimleri 8 Mart 2017 tarihinde başlayacak.

Gayrimenkul sektöründe özellikle pazarlama alanlarında çalışmak isteyenlere yönelik bir sertifika programı olan bu eğitimlere hali hazırda emlak sektöründe hizmet verenlerin katılabileceği gibi ileride bu sektöre girmek isteyenler de katılabilecek.

Kayıtlar, Emlakçılar Odası’nın Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karacan Bulvarı No.10 Aksoy Apartmanı Kat: 1 Daire: 2 İzmit (KOÜ Anıtpark Yerleşkesi Karşısı) adresinde şahsen müracaat ile yapılabilecek.

Son kayıt tarihi ise 3 Mart 2017 Cuma günü saat 17.30’a kadar.

Hızlı gelişen ve değişen gayrimenkul sektörüne nitelikli ve mesleki sertifikalı elemanlar yetiştirmek amacıyla düzenlenen 150 saatlik program sonrası sınavda başarılı olanlar sertifikalarını almaya hak kazanacak. Başarılı olamayanlara ikinci sınav hakkı tanınacak.

Dersler KOÜ Anıtpark Yerleşkesi Güzel Sanatlar Fakültes’inde saat 17.00 ile 20.40 saatleri arasında pazartesi ile perşembe günleri dahil haftada dört gün olarak yapılacak.

Eğitim süresi ise iki buçuk ay.

Bu eğitimlere Kocaeli Üniversitesi Öğretim görevlileri Yrd. Doç. Dr. Murat Bolat, Doç. Dr. Ali Talip Akpınar, Yrd. Doç. Dr. Murat Selim Çepni, Yrd. Doç. Dr. Onur Akpınar, Öğr. Gör. Atilla Tunalı eğitmen olarak katılacaklar.

Eğitimlerle ilgili bilgi almak isteyenler 334 34 34 nolu telefonu arayıp bilgi alabilir.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.